Щоб заробити на сайті, треба спочатку вибрати його тип залежно від ваших можливостей. Весь заробіток в інтернеті зводиться до двох принципів - реклама чужого продукту і продаж свого. Коли визначилися з варіантом, можна або створити свій сайт, або купити готовий. Мій досвід в цій справі складається з ведення особистого блогу і 3-х інтернет магазинів.
В принципі, тільки на сайтах дійсно можна отримувати більший прибуток. Не ведіться на всякі там заробітки на кліках і лайках в соціальних мережах. Ве це лохотрон. Я раніше теж з цього починав і навіть написав окрему статтю. Тепер у мене свої сайти.
Види сайтів для заробітку
Сайти в залежності від своєї структури, мети створення і методу заробітку поділяються на:
- блоги
- форуми
- лендінги
- візитки
- інтернет магазини
- біржі (фріланс, накрутка в соц. мережах, біржі замовлення текстів на сайт, пошук роботи і так далі).
- портфоліо
Кожен вид сайту має свою специфіку в плані розкрутки, налаштування і труднощів створення.
Як заробити на інтернет-магазині
Продаєте свій товар або по дропшипінгу. Зараз стільки варіантів дропшипінгу, що заробити на сайті - магазині можна практично відразу. Багато оптовиків створюють спеціальні файли експорту, за допомогою яких можна завантажувати тисячі карток товару в свій інтернет-магазин і через пару днів вже запускати рекламу. Знайти постачальників можна в інтернеті.
Варіантів почати заробляти за допомогою інтернет магазину два:
- Створення свого магазину з нуля. В цьому випадку доведеться замовляти розробку сайту у фахівців і потім платити їм за тех. обслуговування. Можна спробувати створити магазин самому на wordpress.
- Швидкий запуск на маркетплейсі. Варіант передбачає покупку готового магазину в спеціальному порталі типу Prom.ua. Ви отримаєте готовий магазин і можете приступати до завантаження товару з подальшою рекламою як в самому маркетплейсі, так і в пошукових системах, і в соціальних мережах.
Визначтеся спочатку з товаром, який плануєте продавати. Можна створити брендовий магазин або супермаркет з різноманітною продукцією. Крім реклами, магазини ще розкручують в пошукових мережах. Після розкрутки прибуток просто величезний.
Як заробити на блозі
Блог створюють для заробітку на рекламі. Головне в блозі - відвідувачі (як і в інших сайтах). Чим більше відвідувачів (трафіку), тим більше заробіток. Шлях не легкий. Знадобиться кілька років для створення дійсно відвідуваного авторитетного ресурсу з можливістю перетворити блог в прибуткове джерело доходу.
Види реклами на блогах для заробітку:
- Контекстна реклама. Реклама від пошукової мережі Google під назвою Adsense і від Yandex під назвою Маркет. Після того, коли на блозі буде кілька десятків, а краще сотень публікацій і хороший трафік, можна підключати рекламу з оплатою за клік. Ви отримуєте гроші за кожен клік по оголошенню з вашого блогу. Для показу оголошень достатньо внести спеціальний код на блог і реклама буде з'являтися автоматично, підлаштовуючись під інтереси кожного користувача.
- Партнерська реклама. Ви отримуєте гроші за покупку товару або послуги на сайті - партнері вашого блогу. Є багато сайтів з партнерськими програмами. Наприклад, ви пишете цікаву статтю про подорожі і ви є партнером сайту з продажу авіаквитків. Вам треба поставити посилання на сторінку покупки квитків. Після кожного продажу квитка вам нараховують відсотки. Сайт-партнер дає вам спеціальне посилання з вашим персональним кодом. Програма зчитує, від кого прийшов покупець і якщо це ваш - отримуєте частину прибутку.
- Замовні (гостьові) статті та посилання. Коли у вас буде розкручений блог, багато людей захочуть розмістити у вас статтю або хоча б посилання в уже готовій публікації. Ціна залежить від кількості відвідувачів та авторитету блогу. Посилання їм потрібні для цільових відвідувачів з вашого блогу і для просування в інтернет-пошуку (SEO).
Щоб нормально розкрутити будь-який сайт в пошуковій видачі, особливо в Google, потрібні посилання з інших авторитетних сайтів. Ось люди і купують їх. Для старту можна отримати кілька безкоштовних посилань. Заробити на сайті-блозі вийде тільки в разі великої кількості відвідувачів.
Заробіток на форумах
Форуми цікаві тим. Що згодом їх будуть наповнювати інформацією самі відвідувачі, а не ви. Ваше завдання - контролювати якість тексту, щоб не було спамних посилань. Форум з часом можна прикрутити до блогу. Коли блог розкручений, можна лити з нього трафік (відвідувачів) на форум.
Заробляють на форумі також як і на блозі: контекстна реклама, партнерські посилання, замовні пости, банери.
Заробіток на біржах
Біржі заробляють багато. Наприклад, сайти фрілансу беруть комісію (мінімум 10 відсотків) за кожне замовлення по верстці, дизайну, написання текстів і так далі.
Біржі пошуку роботи беруть гроші за розміщення вакансії. Біржі накрутки передплатників в групи соціальних мереж беруть гроші з замовників, оплачуючи виконавцям тільки половину. І це мільйони.
Для біржі як і для форуму потрібен спеціальний хороший хостинг, який зможе витримати одночасно тисячі учасників, які роблять публікації.
Заробіток на Лендінгу
Лендінг - посадкова сторінка. На таку сторінку переходить відвідувач після кліку по рекламі. Лендіг - це мікро магазин, на якому в основному пропонують один товар. Але пропозицію настільки грамотно написано, що відмовитися від неї практично неможливо. Майже вся реклама, яку ви зустрічаєте в інстаграм та інших мережах, приведе вас на Лендінги.
Лендіги- односторінкові сайти. Такий сайт створюють за один-два дні і швидко запускають рекламу, щоб не втратити свій шанс заробити на якійсь вигідній пропозиції. Багато односторіночників створюють саме щоб продавати партнерський продукт. Як приклад, оптовик Abertime пропонує оптові ціни на китайські годинники. Пропозиція вигідна і як наслідок - весь інстаграм завалений рекламою годинників.
Заробіток на візитках і портфоліо
Візитки та портфоліо створюються для реклами своїх послуг. Якщо ви майстер своєї справи, портфоліо допоможе вам залучати клієнтів з інтернету шляхом запуску реклами і просування в пошуковій видачі. Принцип побудови речень на візитках і портфоліо той же що і на Лендінгу. Треба грамотно описати свою послугу щоб виникло бажання замовити її.
Крім того, наявність навіть в портфоліо свого блогу, де ви даєте рекомендації, інструкції та огляди, підвищує довіру до вас і відсоток замовлень. Нормальні статті з блогу при грамотному підході можуть приводити відвідувачів з Google і Yandex. Згодом такий трафік стане вашим основним джерелом клієнтів.
Заробіток на створенні або розкручуванні сайтів
Припустимо, ви вирішили заробити на сайті. Минув час і ви створили один з вище перерахованих варіантів самі. Самостійно розкручуєте і так далі (як я). Ваш досвід може принести вам прибуток на створенні та просуванні сайтів для клієнтів. Також варіант. Оплата за розкрутку в пошуку (SEO) коштує величезних грошей. Особливо коли треба просувати сайт в ТОП пошуку не по окремому місту, а по цілій країні.
За створення сайту на 10 сторінок з гарним дизайном можна брати з клієнта мінімум 300 дол. А з досвідом це 3-4 дні роботи. Я особисто працюю з платформою створення сайтів - wordpress. Вона підходить для будь-якого типу сайту. Для повноцінного функціоналу купую спеціальні теми. Для блогів, візиток, портфоліо працюю з темою Авада, а для інтернет магазинів - з темою Woodmart. Для блогу купувати тему не обов'язково. У WordPress багато готових безкоштовних шаблонів. Але для старту треба купити доменне ім'я та хостинг для розміщення сайту. На більшості хостингів установка вордпрес відбувається всього в пару кліків. Реально створити блог всього за 1 день і почати заповнювати публікаціями.
Заробіток на покупці-продажі сайту
Є варіант купити готовий сайт на спеціальній біржі, розкрутити його ще більше і продати з прибутком. Або придбати готовий сайт для подальшого особистого заробітку. Так роблять багато людей. Часто покупка готового сайту обходиться дешевше. Причина - численні помилки при створенні та розкрутці свого сайту через відсутність досвіду. У мене так було і з блогом і з інтернет-магазином. Блог "Реактивний Копірайт" я спочатку створив на безкоштовній платформі для блогу. Довго мучився з розкручуванням, поки не перевів на wordpress і купив особистий домен. Тільки після цього він мені почав приносити прибуток.
У випадку з магазином - купив жахливу тему, яка була дуже повільною в плані завантаження сторінок, з корявим кодом, з безліччю багів. Довелося переробляти з нуля.
Джерело: www.reactiv.top
Коментарі
Дописати коментар